Atlas İzcileri Kış Kampında

Çorum Atlas İzcilik ve Spor Kulübü, Türkiye İzcilik Fedarasyonu tarafından Genç-Kon bünyesinde Samsun’un Ladik ilçesinde 20-26 Ocak arasında yapılan Kış Kampına katıldı.

Kış Kampına Samsunda faaliyetlerini sürdüren Mevlana İzcilik ve Spor Kulübü, Kuzey İzcilik ve Spor Kulübü ve Kayseri de faaliyetlerini sürdüren Alsancak İzcilik ve Gençlik Spor Kulüplerinin katılımıyla toplam 109 izci katıldı.

Atlas Gençlik ve İzcilik ve Spor Kulübü Müdürü Mustafa ÖZDEMİR: Kış izci kampında bireysel ve ekip içi sorumluluk, görev bilinci, fedakarlık, zor şartlarla başa çıkma gibi aileler olarak vermekte sıkıntı çektiğimiz ama her çocuğun tecrübe etmesi gereken böyle bir çok alanda yeni tecrübeler kazanan çocuklarımız izcilik yolunda bir merhale daha aşmış oldular dedi. Sözlerine şöyle devam eden Mustafa ÖZDEMİR; Bizleri Kampta ziyaret eden Samsun İl Gençlik Spor Müdürü, Ladik İlçe Gençlik Spor Müdürü, Ladik İlçe Milli Eğitim Müdürüne ve Kamp süresince her zaman yardımcı olan Yusuf KILINÇ, Ahat AYGÜL, Oktay BİLGİN, Hakan ERDEMİR, Soner GÜRKAN, Hasan KAHYAOĞLU ile diğer liderlerimize, izcilerimize ve ailelerine teşekkürlerini belirtti

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Site Menu
Members
  • izci kullanıcısının profil fotoğrafı
    kayıt tarihi 10 ay 3 hafta önce